BIZNES

IMG S.A.

Odpowiedzialność biznesu

Wraz z rozwojem firmy stajemy się coraz bardziej dojrzałą i świadomą organizacją. Koncentrując się na działaniach biznesowych i ciągłym rozwoju, chcąc być równocześnie wiarygodnym, odpowiedzialnym partnerem dla naszego otoczenia – pracowników, klientów i podwykonawców.

Wspieramy akcje charytatywne


IMG od lat angażuje się w akcje charytatywne, wspierając potrzebujących i niosąc pomoc najuboższym i pokrzywdzonym przez los. Jesteśmy jednym z partnerów Fundacji Charytatywnej „Biegamy z Sercem” dla której każdy wybiegany kilometr przeliczany jest na datek dla najbardziej potrzebujących. Mamy apetyt na więcej!

Pomagamy zwierzętom


Naszą miłością jest sport i... zwierzęta! :) Aktywnie i finansowo wspieramy Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Elblągu. Nasze spotkania integracyjne często kończą się długimi kilometrami w Elbląskiej Bażantarni w towarzystwie psów ze schroniska.

Jesteśmy Eko


Jesteśmy ekologiczni i mamy to wpisane w DNA firmy. W biurze korzystamy z papieru z recyclingu i oświetlenia LEDowego. Nasi pracownicy jeżdżą samochodami hybrydowymi a przesyłki, które wysyłamy do naszych klientów umieszczamy w opakowaniach poddanych recyklingowi. Sprzęt, który dystrybuujemy posiada najnowszą technologię ECO-POWR™, które wprowadzone w ruch kinetyczny, zamieniają się w energię elektryczną. To jednocześnie bardzo ekonomiczne dla siłowni i ekologiczne dla środowiska.


Drogi Kliencie,

zważywszy, że od dnia 25.05.2018 r. swoje bezpośrednie zastosowanie ma Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych - określane jako „RODO”), Administrator Twoich danych osobowych (IMG S.A. z siedzibą w Gdyni) chciałby Cię poinformować na jakich zasadach zbiera oraz przetwarza Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują Ci w związku z przetwarzaniem tych danych osobowych.

Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz w naszej zaktualizowanej Polityce Prywatności, z którą możesz zapoznać się klikając tutaj.

Pozdrawiamy,
Zespół IMG S.A.