KARIERA

IMG S.A.

Kariera

W IMG S.A. możesz budować własną, opartą na prawdziwych wartościach ścieżkę kariery. Zyskaj ciekawe i wartościowe doświadczenie w firmie, która jest niekwestionowanym liderem na rynku fitness w Polsce.

Oferty pracy


Aktualnie nie prowadzimy rekrutacji

Wyślij nam swoje CV


Jeśli marzysz o pracy w międzynarodowej firmie posiadającej znane marki i inspirującą misję, IMG S.A. jest miejscem którego poszukujesz. Dla osób z pasją, lubiących wyzwania, poszukujących możliwości rozwoju, jesteśmy zawsze chętni do rozmowy.

Wyślij swoje CV na adres praca@imgfitness.pl z dopiskiem "Praca".

Program dla stażystów i absolwentów


Na co dzień działamy w bardzo dynamicznym środowisku pracy. Gwarantujemy dzięki temu zdobycie unikalnego doświadczenia, szybką i intensywną naukę poprzez praktykę oraz dynamiczny rozwój.

Program Stażowy gwarantuje wyjątkowy start w karierze. Daje ponadto możliwość dynamicznego rozwoju poprzez realizację samodzielnych zadań pod okiem doświadczonych opiekunów w takich obszarach, jak: sprzedaż, marketing, oraz operacje (produkcja, jakość, logistyka). Uczestnikom Programu oferujemy również m.in. praktyczne szkolenia funkcjonalne, interpersonalne oraz integrację i pakiet benefitów. Rekrutacje trwają przez cały rok. Dołącz do osób, które sięgają po więcej i wyzwalają w sobie twórczą energię do działania!

Wyślij swoje CV na adres praca@imgfitness.pl z dopiskiem "Staż"


Drogi Kliencie,

zważywszy, że od dnia 25.05.2018 r. swoje bezpośrednie zastosowanie ma Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych - określane jako „RODO”), Administrator Twoich danych osobowych (IMG S.A. z siedzibą w Gdyni) chciałby Cię poinformować na jakich zasadach zbiera oraz przetwarza Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują Ci w związku z przetwarzaniem tych danych osobowych.

Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz w naszej zaktualizowanej Polityce Prywatności, z którą możesz zapoznać się klikając tutaj.

Pozdrawiamy,
Zespół IMG S.A.