O NAS

IMG S.A.

O nas

Jesteśmy jedną z najbardziej doświadczonych firm na rynku fitness w Polsce.


W ciągu 28 lat działalności zdobyliśmy w Polsce pozycję lidera wśród dostawców kompleksowego wyposażenia centrów fitnessowych.

Przez ten czas wyposażyliśmy w kraju i za granicą ponad 1000 klubów fitness i hoteli. W swoim portfolio posiadamy największe sieci klubów (ZDROFIT, Fitness Academy, Well Fitness itp), mniejsze kluby fitness oraz siłownie hotelowe i pracownicze. W swoje urządzenia i akcesoria treningowe wyposażyliśmy także ponad 150 jednostek Wojska Polskiego, Straży Pożarnej i Policji.


Drogi Kliencie,

zważywszy, że od dnia 25.05.2018 r. swoje bezpośrednie zastosowanie ma Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych - określane jako „RODO”), Administrator Twoich danych osobowych (IMG S.A. z siedzibą w Gdyni) chciałby Cię poinformować na jakich zasadach zbiera oraz przetwarza Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują Ci w związku z przetwarzaniem tych danych osobowych.

Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz w naszej zaktualizowanej Polityce Prywatności, z którą możesz zapoznać się klikając tutaj.

Pozdrawiamy,
Zespół IMG S.A.