MISJA

IMG S.A.

Misja, wizja, wartości


Marki IMG to unikalny sposób połączenia tego co sprawia, że amator staje się sportowcem, a sportowiec osiąga jeszcze lepsze wyniki. Nasze produkty przełamują bariery, wyznaczają trendy i biją rekordy. Towarzyszą Ci każdego dnia. W każdym zakątku świata.

Sztanga to nie tylko gryf zakończony obciążnikami. Podobnie jak legginsy to nie tylko kawałek kolorowego materiału. Wszystko co robimy, robimy w myśl jednej podstawowej zasady: jesteśmy tu dla Ciebie. Naszą ambicją jest Twój sukces. Twoja porażka, jest naszym motywatorem aby być jeszcze lepszym.

Marki IMG wzajemnie się uzupełniają. Jesteśmy jednym organizmem, który czerpie przyjemność z Twoich osiągnięć. Team, który tworzy Giparę i SportsArt, żyje z pasji do sportu - wprowadza innowacje, ustanawia nowe standardy, kształtuje światopogląd. To więcej niż praca. To nasza motywacja do działania. To niepowtarzalna tożsamość profesjonalnych akcesoriów i sprzętu sportowego. To IMG Fitness.


Drogi Kliencie,

zważywszy, że od dnia 25.05.2018 r. swoje bezpośrednie zastosowanie ma Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych - określane jako „RODO”), Administrator Twoich danych osobowych (IMG S.A. z siedzibą w Gdyni) chciałby Cię poinformować na jakich zasadach zbiera oraz przetwarza Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują Ci w związku z przetwarzaniem tych danych osobowych.

Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz w naszej zaktualizowanej Polityce Prywatności, z którą możesz zapoznać się klikając tutaj.

Pozdrawiamy,
Zespół IMG S.A.